Promiast Sp. z o.o. – Biuro projektów i nadzoru budowlanego

Biuro projektowania i nadzoru budowlanego „Promiast” z Sosnowca to firma z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku. Poza projektami budynków wykonujemy również projekty instalacji sanitarnych, gazowych, c.o., elektrycznych oraz wentylacji. Zapewniamy również nadzór budowlany a także wykonujemy ekspertyzy budowlane, instalacyjne i kominiarskie. Wykonujemy okresowe przeglądy budowlane (roczne i pięcioletnie) oraz inwentaryzacje i przeglądy kominiarskie.

W branży usług projektowych działamy od 1989. W początkach swojego istnienia firma funkcjonowała przy Biurze Projektowo-Badawczym Budownictwa Ogólnego „Miastoprojekt-Sosnowiec” z siedzibą w Sosnowcu. Dzięki profesjonalizmowi i wysokim kwalifikacjom, zdobyliśmy uznanie klientów, co pozwoliło nam na rozpoczęcie niezależnej działalności. Na swoim koncie mamy wiele zawodowych sukcesów, a grono zadowolonych klientów stale rośnie.

Czym się zajmujemy?

Nasze biuro specjalizuje się przede wszystkim w całościowym projektowaniu domów oraz innych obiektów budowlanych – zarówno budownictwa mieszkaniowego, jak również handlowo-usługowego i ogólnego. Oprócz kompleksowych usług projektowych, oferujemy także plany modernizacji budynków. Projekt modernizacji oraz zmiany sposobu użytkowania budynku mieszkalnego na biurowiec (Mysłowice) zaowocowały nominacją do tytułu MODERNIZACJA ROKU 2002 na Targach Pomorskich „Romex” w Bydgoszczy.

Długa obecność na rynku oznacza doświadczenie, jednak nasza firma cały czas dba o dynamiczny rozwój, a pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Stale poszerzamy naszą ofertę, tak by mogła sprostać oczekiwaniom Inwestorów oraz trzymamy rękę na pulsie zmian i najnowszych trendów nie tylko w architekturze. Chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń i nie boimy się wyzwań. Dzięki temu, możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów.

Podstawą naszego działania jest zadowolenie klientów. By osiągnąć ten cel, na każdym etapie prac pozostajemy z Państwem w bezpośrednim kontakcie. Nad każdym zleceniem pracujemy tak długo, aż spełni ono wszystkie oczekiwania inwestora. Nasze zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz dbałość o najmniejsze detale to cechy, które szczególnie cenią stali Klienci Biura Projektów Promiast.

Za nienaganną opinię wśród klientów i kontrahentów, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań zdobyliśmy statuetkę i złoty certyfikat
* Firma godna zaufania – Gold*.

Za innowacyjność i wdrażanie nowych technologii, aby świadczone usługi były na jak najwyższym poziomie zdobyliśmy również certyfikat CIRF
* INNOWACYJNA I RZETELNA FIRMA 2017*

Zawsze mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo naszych pracowników. Oferujemy także atrakcyjne warunki cenowe. Ponadto, istniej możliwość ich negocjacji, a w przypadku dużych zleceń bądź stałej współpracy, mogą Państwo liczyć na korzystne rabaty.

Pracujemy dla firm i osób prywatnych

Wśród naszych usług znajduje się również projektowanie różnego typu instalacji – gazowych, sanitarnych czy c.o. – oraz usługi z zakresu nadzoru budowlanego, jak opinie budowlane, instalacyjne, kominiarskie, a także okresowe przeglądy budowlane i kominiarskie. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych. Do współpracy zapraszamy również spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, firmy oraz różnego rodzaju instytucje.

Siedziba naszego biura znajduje się w Sosnowcu, ale działamy także na terenie pozostałych miast metropolii śląskiej, w tym w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Czeladzi, Będzinie Mysłowicach, Chorzowie, Gliwicach, Rybniku i innych miastach.
Jesteśmy otwarci na propozycje stałej współpracy w zakresie pełnej obsługi projektowej zamierzeń budowlanych, przebudowy budynków, projektów remontowych oraz innych inwestycji.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego i solidnego biura projektowego, bądź chcą skorzystać z usług inspektora budowlanego – nasza oferta skierowana jest właśnie do Was. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia oferty naszego biura projektów!