Biuro projektów i nadzoru budowlanego Promiast Sp. z o.o.

Biuro projektów i nadzoru budowlanego „Promiast” z Sosnowca to firma z 30-letnim doświadczeniem na rynku. Świadczymy kompleksowe usługi projektowe dotyczące zarówno całych obiektów budowlanych, jak i instalacji (sanitarnych, gazowych, c.o., elektrycznych, kominowych oraz wentylacji). Zapewniamy również nadzór budowlany: nasz inspektor budowlany zadba o stan prac budowlanych. Zajmujemy się również sporządzaniem ekspertyz budowlanych, czyli dotyczących stanu instalacji lub budowli. Wykonujemy wymagane prawem okresowe przeglądy budynków (budowlane i instalacyjne) oraz inwentaryzacje i przeglądy instalacji kominowych.

W branży usług projektowych działamy od 1989. W początkach swojego istnienia firma funkcjonowała przy Biurze Projektowo-Badawczym Budownictwa Ogólnego „Miastoprojekt-Sosnowiec” z siedzibą w Sosnowcu. Dzięki profesjonalizmowi i wysokim kwalifikacjom zdobyliśmy uznanie Klientów, co pozwoliło nam na rozpoczęcie niezależnej działalności. Na swoim koncie mamy wiele zawodowych sukcesów, a grono zadowolonych Klientów naszego biura projektowego stale rośnie. Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Czeladź czy Będzin – zapraszamy.

Czym się zajmujemy?

Nasze biuro projektów specjalizuje się przede wszystkim w całościowym projektowaniu domów oraz innych obiektów budowlanych – zarówno budownictwa mieszkaniowego, jak i handlowo-usługowego i ogólnego. Oprócz kompleksowych usług projektowych oferujemy także wykonywanie dokumentacji modernizacji budynków. Projekt modernizacji oraz zmiany sposobu użytkowania budynku mieszkalnego na biurowiec (Mysłowice) zaowocowały nominacją do tytułu MODERNIZACJA ROKU 2002 na Targach Pomorskich „Romex” w Bydgoszczy.

Długa obecność na rynku oznacza doświadczenie, jednak nasza firma cały czas dba o dynamiczny rozwój, a pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Stale poszerzamy naszą ofertę, tak by mogła sprostać oczekiwaniom Inwestorów oraz trzymamy rękę na pulsie zmian i najnowszych trendów nie tylko w architekturze. Chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń i nie boimy się wyzwań. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów.Podstawą naszego działania jest zadowolenie Klientów. By osiągnąć ten cel, na każdym etapie prac pozostajemy z Państwem w bezpośrednim kontakcie. Nad każdym zleceniem pracujemy tak długo, aż spełni ono wszystkie oczekiwania inwestora. Nasze zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz dbałość o najmniejsze detale to cechy, które szczególnie cenią stali Klienci Biura Projektów Promiast.

Za nienaganną opinię wśród Klientów i kontrahentów, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań zdobyliśmy 2 statuetki i złoty certyfikat * Firma godna zaufania – Gold* jak również *EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI* i *EURO FIRMA FAIR PLAY 2018*.

Za innowacyjność i wdrażanie nowych technologii, aby świadczone usługi były na jak najwyższym poziomie zdobyliśmy również certyfikat CIRF INNOWACYJNA I RZETELNA FIRMA 2017.

Zawsze mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo naszych pracowników. Oferujemy także atrakcyjne warunki cenowe. Ponadto istnieje możliwość ich negocjacji, a w przypadku dużych zleceń bądź stałej współpracy, mogą Państwo liczyć na korzystne rabaty.

Pracujemy dla firm i osób prywatnych

Wśród naszych usług znajduje się również projektowanie różnego typu instalacjigazowych, sanitarnych czy c.o. – oraz usługi z zakresu nadzoru budowlanego, jak opinie budowlane, instalacyjne, kominiarskie, a także okresowe przeglądy kominiarskie i budowlane. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych. Do współpracy zapraszamy również spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, firmy oraz różnego rodzaju instytucje. Mamy doświadczenie w pracy zarówno przy małych, jak i bardzo dużych inwestycjach.

Siedziba naszego biura projektów znajduje się w Sosnowcu, ale działamy także na terenie pozostałych miast metropolii śląskiej, w tym w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Czeladzi, Będzinie Mysłowicach, Chorzowie, Gliwicach, Rybniku, Będzinie i innych miastach.Jesteśmy otwarci na propozycje stałej współpracy w zakresie pełnej obsługi projektowej zamierzeń budowlanych, przebudowy budynków, projektów remontowych oraz innych inwestycji.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego i solidnego biura projektowego bądź chcą skorzystać z pozostałych usług, które oferujemy – nasza oferta skierowana jest właśnie do Was. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia oferty naszego biura projektów!