Ekspertyzy budowlane — województwo Śląskie.

Wykonujemy ekspertyzy budowlane terenie całego województwa śląskiego. Podczas sporządzania dokumentacji dokonujemy oceny stanu technicznego budynku poprzez wykonanie szeregu badań, wyliczeń, których celem jest sprawdzenie wytrzymałości poszczególnych elementów konstrukcyjnych, wchodzących w skład nieruchomości. Badaniu podlegają fundamenty, stropy, elewacja, dach, mury i wiele innych czynników. To, jakie parametry zostaną uwzględnione w ekspertyzie, zależy przede wszystkim od potrzeb i oczekiwań osób, które zlecają jej wykonanie.

W firmie Projekty Promiast ekspertyzy są wykonywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz kwalifikacjami, które umożliwiają im legalne świadczenie usług. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby oferować najwyższą jakość działań. Uczestniczymy w szkoleniach i kursach, na których zapoznajemy się z nowoczesnymi technologiami. Zajmujemy się również przeglądami budynków. Cechują nas również dobra znajomość przepisów związanych z prawem budowlanym i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami.

Kiedy warto wykonać ekspertyzę budowlaną?

Zasadniczo ekspertyzę budowlaną Inwestorzy mogą wykonać w każdej chwili. Uważa się jednak, że jest to zabieg konieczny, gdy chcą Państwo zdecydować się na zakup nieruchomości. Wówczas fachowcy ocenią jej stan techniczny, co pomoże podjąć ostateczną, słuszną, decyzję odnośnie do zakupu. Ekspertyza techniczna jest również konieczna w trakcie modernizacji oraz zmiany sposobu użytkowania budynku. Bardzo ważne jest także to, żeby wykonać ją, jeśli zauważy się jakiekolwiek niepokojące zarysowania czy pęknięcia w obrębie konstrukcji. Zapraszamy do współpracy.