Nadzór budowlany — województwo Śląskie.

Oferujemy usługi nadzoru budowlanego na terenie całego województwa śląskiego. Zajmujemy się kontrolą prac wykonywanych na placu budowy. Dbamy o to, aby były realizowane zgodnie z założeniami projektu technicznego oraz zasadami sztuki budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z licznymi wykonawcami wyposażyły nas w umiejętności, pozwalające w sposób kompleksowy analizować prawidłowość oraz rzetelność realizowania prac budowlanych czy modernizacyjnych.

Wykonując obowiązki inspektora nadzoru budowlanego, zajmujemy się także prowadzeniem stosownej dokumentacji, która jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Zajmujemy się także kontrolą decyzji podejmowanych przez kierownika budowy, aby odpowiadały one warunkom decyzji, które zostały przedstawione w pozwoleniu na budowę. Dzięki temu Inwestorzy zyskują pewność, że postępujące prace są legalne oraz solidne, co w przyszłości zapewni im bezpieczne, komfortowe korzystanie z budynku.

Kompleksowe usługi

Firma Projekty Promiast świadczy kompleksowe usługi. Zajmujemy się zarówno sporządzeniem projektów inwestycji, tworzeniem ekspertyz, jak i kreowaniem opinii na temat potencjalnej modernizacji budynków. Nadzór budowlany jest sprawowany przez profesjonalistów, którzy mają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim również kwalifikacje, umożliwiające im legalne wykonywanie powierzonych zadań. Nieustannie się rozwijamy i kształcimy, aby zdobywać wiedzę odnośnie do nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Z uwagą śledzimy również zmiany zachodzące w technologiach i prawie budowlanym, aby konfrontować je z rzeczywistością. Zapraszamy do współpracy.