Biuro projektów i nadzoru budowlanego Promiast – kontakt

Zleć nam projektowanie

oraz

 • ✔ opinie
 • ✔ badania
 • ✔ naprawy
 • ✔ przeglądy

 

i ciesz się najwyższą jakością usług!

Okresowe przeglądy budynków i inne usługi

Od projektów domów, wnętrz i wszelkiego typu instalacji (gazowe, sanitarne, c.o. i inne) po nadzór budowlany – korzystając z usług naszej firmy zawsze mogą Państwo liczyć na kompetencje i profesjonalizm. Wszelkie zlecenia projektowe oraz pozostałe usługi wykonamy szybko i solidnie.
Zapraszamy do współpracy projektantów, firmy, spółdzielnie
i wspólnoty mieszkaniowe oraz klientów indywidualnych.
Siedziba naszego biura projektów mieści się w Sosnowcu, ale do skorzystania z naszych usług zapraszamy także klientów z Katowic, Dąbrowy Górniczej, Będzina czy Czeladzi oraz pozostałych miast metropolii śląskiej i okolic.

* * *

 

Skontaktuj się z firmą projektową Promiast:

 

„Promiast” Sp. z o.o. Biuro projektów i nadzoru budowlanego

 

ul. Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

e-mail: promiast@o2.pl
kom.: 501 026 002
tel./fax: 32 266 06 84

 

Formularz kontaktowy

  Nazwisko

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.projekty-promiast.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRZEDSIĘBIORSTWO "PROMIAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Stalowa 3/14 41-214 Sosnowiec, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem promiast@o2.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny