Projektowanie budynków i instalacji – Śląsk

Nasze biuro świadczy profesjonalne usługi projektowe. Sporządzamy projekty przebudowy i budowy różnego rodzaju obiektów, a także projekty różnorodnych instalacji (m.in. projekty instalacji elektrycznych, projekty instalacji gazowych, projekty instalacji c.o.). Prowadzimy także audyty energetyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy przygotowywać ciekawe, funkcjonalne i dopasowane do potrzeb naszych Klientów projekty domów oraz budynków handlowych, usługowych i innych. Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji, a nasze zaangażowanie, precyzja i kreatywność zostały docenione przez stałych Klientów firmy.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy postawiony budynek, a zwłaszcza własny dom, jest inwestycją na lata, dlatego wkładamy już na etapie projektowania maksimum wysiłku w to, by Klient był usatysfakcjonowany, a obiekt spełniał wszystkie jego wymagania. Dzięki znajomości najnowszych technologii oraz trendów w architekturze możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania zarówno jeśli chodzi o projekty nowych budynków, jak i przebudowy, remonty i adaptacje już istniejących. Zawsze wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, sporządzając projekty, które łączą funkcjonalność i najlepszy styl. Do każdego zadania projektowego podchodzimy też kompleksowo, aby zapewnić najlepsze parametry gotowego budynku. To dlatego zaufało nam tak wielu Klientów.

Projekty instalacji c.o., elektrycznych, gazowych, sanitarnych

Każdy budynek, nie tylko mieszkalny, musi być wyposażony w odpowiednie instalacje wewnętrzne – i tym również się zajmujemy. Mamy bogate doświadczenie w przygotowaniu projektów różnorodnych instalacji (jak projekty instalacji gazowych, projekty instalacji c.o., projekty instalacji elektrycznych) oraz stosowne uprawnienia.

Sporządzamy:

projekty instalacji c.o.,
projekty instalacji elektrycznych,
projekty instalacji gazowych,
projekty instalacji sanitarnych.

Do wszystkich prac podchodzimy z zachowaniem najwyższego stopnia profesjonalizmu. Zaprojektowane przez nas instalacje zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom oraz użytkownikom budynku. Warto wybrać doświadczonego projektanta instalacji, gdyż w ten sposób zaoszczędzą sobie Państwo w przyszłości nerwów i dodatkowych wydatków związanych z awariami w budynku. Lepiej tego uniknąć i już zawczasu pomyśleć o zleceniu realizacji tego zadania doświadczonej firmie, takiej jak nasza. Prawidłowo wykonana instalacja będzie też bardziej efektywna i bardziej oszczędna w eksploatacji, dlatego jest to długofalowa inwestycja. Nasza firma przygotowuje również projekty przebudowy i modernizacji instalacji c.o., elektrycznych, gazowych i innych. Warto również co jakiś czas przeprowadzać eudyty energetyczne.

Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Rybnik – nasze usługi świadczymy na Śląsku i w innych miastach.