Kontrola wentylacji — województwo Śląskie.

Zajmujemy się wykonywaniem kontroli układów wentylacyjnych na terenie województwa śląskiego. Przeglądy systemów pozwalają w bezpieczny i komfortowy sposób korzystać z budynków. W trakcie procedury jest sprawdzana drożność, szczelność, prawidłoośc podłączeń i przebieg przewodów. Dzięki niej szacujemy wydajność zastosowanego systemu wentylacyjnego, ilość wymienianego powietrza oraz ciąg w poszczególnych kanałach. Dokonujemy oceny stanu technicznego takich elementów jak anemostaty, czerpnie i wyrzutnie powietrza.

Zgodnie z przepisami prawa budowlanego kontrola wentylacji grawitacyjnej powinna być przeprowadzana raz do roku. Zaleca się ją jesienią, przed sezonem grzewczym. Należy jednak pamiętać, że jeśli jakieś czynniki wzbudzą Państwa niepokój, to ocenę stanu instalacji należy przeprowadzić jak najszybciej. W przypadku wentylacji mechanicznej powinno się postępować zgodnie z zaleceniami producenta danego systemu.

Współpraca z firmą Projekty Promiast

Decydując się na współpracę z Projekty Promiast, zyskują Państwo dostęp do specjalistycznej wiedzy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Uczestniczymy w szkoleniach i warsztatach, aby zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i technologicznymi. Zajmujemy się również wsparciem Inwestorów w ocenie zużycia energii w danym budynku i pomagamy w określeniu rozwiązań, które umożliwią jego termomodernizację. W swojej pracy łączymy tradycję i najnowsze odkrycia architektoniczne, ponieważ wierzymy, że ich połączenie przynosi najlepsze rezultaty. Nieustannie śledzimy także, dynamicznie zmieniające się, przepisy prawa budowlanego, aby działać w sposób zgodny z prawem i legalny. Zapraszamy do współpracy.