Usługi kominiarskie

Poza wykonywaniem projektów domów i instalacji oraz ekspertyz budowlanych świadczymy również profesjonalne usługi kominiarskie. Oferujemy opinie i ekspertyzy kominiarskie obejmujące pomiar szczelności, drożności i prawidłowości wykonania przewodów kominowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt, w tym kamerę przemysłową, do realizacji tych usług. Regularna kontrola wentylacji w budynku jest gwarancją bezpieczeństwa jego mieszkańców i użytkowników. Warto wiedzieć, że zgodnie z prawem każdy budynek powinien mieć aktualny projekt uwzględniający instalacje kominowe. W przypadku braku lub np. zgubienia takiego projektu zamawia się ekspertyzę kominiarską. Również jeśli planują Państwo modernizację budynku, taka ekspertyza będzie konieczna. Nasza firma gwarantuje rzetelne i profesjonalne przygotowanie ekspertyz kominiarskich.

Po sprawdzeniu przewodów kominowych przez naszych specjalistów klient może otrzymać opinię kominiarską do przedstawienia w takich instytucjach jak Sanepid, nadzór budowlany, gazownia i innych. Opinia kominiarska może również zawierać wskazanie przyczyny usterek, jeśli takie zostaną wykryte.

Wykonujemy również okresowe przeglądy kominów. Zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym okresowe przeglądy budynków jednorodzinnych powinny być przeprowadzane co 5 lat, natomiast przeglądy kominiarskie co rok. Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług i rzetelne podejście do realizacji każdego zlecenia. Doświadczenie i umiejętności naszych pracowników pozwalają nam sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.